Kilka słów o magii

Jeżeli trafiłeś na tę stronę – to widocznie nie jest przypadek. Może potrzebujesz pomocy albo określonego działania – być może to wszystko tu znajdziesz…

Magia kieruje się określonymi prawami ,zasadami i nie powinno się tego zmieniać.

Do wszystkich działań magicznych stosowane były składniki naturalne; jak miały być określone zioła zbierane w odpowiednim czasie np. przy nowiu księżyca to były zioła, jak określone kamienie to były takie kamienie. Nie używało się świec z parafiny tylko naturalne i to miało wtedy sens.

Ludzie nie bawili się w magię ( jak współcześni) magia po prostu istniała.

Do prostych rzeczy ( jak ochrona przed złym spojrzeniem, wzmocnienie miłości, zniechęcenie kogoś do czegoś, czy nawet prosty urok miłosny )używało się prostych środków i zaklęć , a do bardziej skomplikowanych jak zdjęcie z kogoś silnego uroku czy klątwy – szło się do czarownika lub szamana a on za odpowiednią opłatą załatwiał sprawę.

Mało tego czarownik nie przepowiadał przyszłości tylko na nią wpływał a szaman współpracował z żywiołami.

Ich magie zdecydowanie się różniły. Jak ktoś chciał poznać przyszłość to szedł wtedy do jasnowidzących.

Współczesne wróżki robią niestety wszystko.

(Mówię niestety, bo przypominają wielofunkcyjne roboty kuchenne, które za pomocą odpowiednich przystawek wykonają każdą czynność) położą karty,(a to anielskie, a to marsylskie, a to cygańskie; można długo wymieniać, rzucą urok, zdejmą urok (nawet przez telefon)rzucą klątwę a nawet modlitwę śmierci (dla wtajemniczonych). 

Zostawię to bez komentarza.

Ja osobiście jestem za tym by udostępniać proste i nieskomplikowane rytuały te , które możecie wykonać sami. Przede wszystkim nie zagrażając sobie. 

Korzystając wyłącznie z naturalnych środków, minerałów i ziół , które zbieram sama o odpowiednim czasie dla nich ,żeby miały właściwą moc. Sama je suszę i przygotowuję do ceremoniałów. Również świece wykonuję własnoręcznie.

Sama też wykonuję fetysze którym nadaję odpowiednie intencje a w przypadkach bardziej skomplikowanych, tam, gdzie potrzebne są duchy robię to wspólnie z mężem szamanem (jestem w związku szamańskim i wspieramy się w razie potrzeby nawzajem) 

Wszystkie przedmioty , które podczas ich tworzenia zostały w specjalny sposób naładowane „energią sprawczą” pełnią rolę Fetysza.

I nie ma tu znaczenia czy to będzie dobre czy złe. Działa w każdym wypadku. 
Wykonuję biżuterię magiczną (pełni rolę fetysza) z zamówioną intencją.

Przygotowuję kompletne osobiste zestawy do wykonania potrzebnej ceremoni.

Z pomocą swoich darów często rozwiązuję wasze problemy zdrowotne i miłosne.

Nie do wszystkiego potrzebny jest urok.

Gdy zaś chodzi o duże ,potężne rytuały odsyłam na stronę: (kliknij) szaman-miejski 

trwa inicjalizacja, prosze czekac...konkursy internetowe