Sprawdź co Was czeka i czy wasz związek ma szansę na przyszłość.

 

 

 

Sprawdź co Was czeka i czy Wasz związek ma szansę na przyszłość.

 

To normalne, że każdy z nas chce znaleźć kogoś, komu mógłby zaufać, z kim będzie dzielić wspólną przyszłość, kto będzie jego „drugą połówką”. Każdy z nas mając pewne wyobrażenia o idealnym partnerze, w pewnym momencie spotyka na swojej życiowej ścieżce kogoś, kto wydaje się mu idealnym kandydatem i… po pewnym okresie „sielanki” okazuje się nagle, że coś zaczyna się psuć, relacje stają się toksyczne, bądź nasz partner po prostu opuszcza nas bez słowa i odchodzi do kogoś innego.

 

Przykładów można by dawać wiele, jednak w każdym przypadku zadajemy sobie pytanie: „dlaczego ja?”

 

Dlaczego mnie to spotkało? Dlaczego mnie zraniono? Jaka jest przyczyna rozpadu naszych wspólnych relacji? Itd.

 

Żeby to wyjaśnić trzeba poruszyć wiele aspektów relacji międzyludzkich. Czasami dzieje się tak, ponieważ pewnymi naszymi zachowaniami po prostu zrażamy do siebie partnera. Jednak często przyczyna leży głębiej.

 

Istnieją różnego rodzaju dysharmonie pomiędzy Wami na poziomie astralnym, karmicznym, duchowym i energetycznym. Dopiero po określeniu tego jak wyglądają pewne wasze relacje, zapisane Wam „ścieżki życiowe” i Wasze poprzednie „kontakty”( często wiążemy się z osobami, z którymi od wielu wcieleń jesteśmy powiązani relacjami karmicznymi) mogę określić, czy związek z daną osobą jest dla Was odpowiedni i czy ma pisaną przyszłość.

 

Oczywiście, często brniemy w toksyczne związki, wbrew temu co „pisane” nam w gwiazdach. Tak to już jest, że „serce nie sługa” i nie zawsze wiążąc się z kimś kierujemy się rozsądkiem.

 

Jednak znając pewne „naturalne” przeciwności w zapewnieniu poprawnych relacji, bądź połączenia się z ukochaną osobą możemy na część z nich wpłynąć, starać się je zmienić. Przykładem mogą być tutaj pewne karmiczne obciążenia, które w wielu przypadkach możemy starać się naprawić.

 

 

Jakie Wasze zachowania najczęściej doprowadzają z czasem do rozpadu związku, bądź do popsucia wzajemnych relacji?

 

 

Często sami mamy ogromny wpływ na to, jak wygląda nasz związek. Z czasem żar i namiętność mogą wygasnąć, poznajemy się lepiej i zaczynamy popełniać kardynalne błędy. Jeżeli zaczną się na siebie nakładać, mogą one zburzyć nawet najlepiej zapowiadający się związek. A najczęstsze z nich?

 

 

Zazdrość

 

 

Czasami osoby, mające bardzo niską samooceną, bądź bardzo zaborcze, po pewnym czasie uważają partnera za swoją własność. Różne są mechanizmy takiego zachowania, ale koniec jest przeważnie jeden: sprawdzanie poczty i telefonu, awantury o samotne wyjścia.

 

Jeżeli okażemy partnerowi coraz więcej braku zaufania, będziemy mu sugerować, że nie wierzymy w jego wierność, zaczniemy go „osaczać” z każdej strony, to musi się to skończyć źle. Albo partner zniechęcony naszym zachowaniem odejdzie, albo faktycznie posunie się do zdrady, którą i tak mu przecież przypisujemy.

 

To ważne, aby dać drugiej osobie jej „własną przestrzeń” i pozwolić sobie na to samo.

 

Odcinanie partnera od jego rodziny i dotychczasowego towarzystwa.

 

 

Owszem, nikt nie każe nam kochać przyszłej rodziny wybranka, ale należy jej się szacunek.

To samo dotyczy jego dotychczasowego towarzystwa, przyjaciół i znajomych.

Dawniej okresy narzeczeństwa trwały kilka lat.

Ale ich głównym celem było poznanie nie tylko przyszłego partnera, ale także środowiska, w jakie miało się wejść.

 

Nie licz na to, że z dnia na dzień ktoś dla Ciebie zostawi „świat”, w jakim dotychczas się obracał. Podchodzenie do tego na zasadzie: „ jak już będziemy razem, to będzie robił, to co ja chcę”. Jest błędem.

 

Jeżeli czujemy wzajemną antypatię np. z przyszłą teściową, to lepiej spróbować z nią nawiązać dobre stosunki na początku waszego związku. Nie liczyła bym na to, że po ślubie mężczyzna zrezygnuje z kontaktu z matką, rodziną bądź znajomymi. Bo, niby dlaczego?

 

Przecież związek to nie więzienie i nie mamy prawa od nikogo tego wymagać! Jeśli nie jesteś w stanie tego zaakceptować, to lepiej zrezygnować ze wspólnej przyszłości.

 

Cały Twój „świat” kręci się wokół wybranka.

 

 

Często największym błędem( głównie kobiet) jest stawianie  potrzeb partnera  (prawdziwych i wyimaginowanych) i wymagań, w centrum naszej uwagi.

To normalne, że jeżeli kogoś kochamy, to chcemy być z nim blisko, chcemy mu sprawić przyjemność  i o niego zadbać, ale nie może to być „złota klatka”. Musicie dać sobie trochę swobody, zrozumieć potrzeby drugiej osoby, spotykać się z innymi ludźmi. Jeśli on chce iść na mecz z kolegami a Ty nie lubisz piłki nożnej, to nie idź z nim na siłę, albo po to by go „pilnować”.

 

Znajdź sobie inne zajęcie, idź na kawę z koleżanką, wybierz się do fryzjera, idź do SPA itd. Dzięki temu oboje spędzicie mile czas a chwilowa rozłąka zawsze dobrze robi partnerom.

 

Nie masz pewności, czy wasz dalszy związek ma przyszłość.

 

 

Po pewnym czasie mija zauroczenie. W tym okresie zaczynamy spostrzegać coraz więcej wad swojego wybranka, dostrzegasz że coraz więcej was dzieli, że pewne jego cechy charakteru i zachowania zaczynają Cię denerwować itd. Pomimo to wiele osób ma tendencję do „ciągnięcia na siłę” takiego związku.

 

Często jest to spowodowane zbyt niską samooceną, albo chęcią posiadania „kogokolwiek”. Jest to bezsensowne, bo i tak 70% takich związków prędzej czy później rozpada się a pozostałe 30% są to związki „chore”, albo sztucznie podtrzymywane „na pokaz”, albo „dla dobra dzieci”.

 

Jak możemy sami zauważyć, że do siebie nie pasujemy?

 

Pisze się, że „przeciwieństwa się przyciągają”, ale to rzadkość. Jeśli nie macie wspólnych potrzeb, zainteresowań, „tematów do rozmowy” , to Wasz związek nie ma zbyt wielkiej szansy na przyszłość. Warto się nad tym zastanowić…

 

 

Tak jak napisałam, te sfery waszego związku możecie sami ocenić. Nie potrzebna tutaj wróżka, czy szaman.

Jeżeli zaś chodzi o inne aspekty Waszego związku, to można to sprawdzić, posiadając Wasze szczegółowe dane.

 

Oczywiście, taka analiza nie jest wiążąca; na związek dwojga ludzi można wpłynąć w różny sposób i wiele czynników może zmienić Wasze relacje ( włącznie z magią), ale czasami znając pewne aspekty, można określić na czym opiera się związek, czy Wasze relacje opierają się na zdrowych ‘podwalinach” i czy naprawdę warto walczyć o jego kontynuację .

 

 

Oczywiście, decyzja o tym należy do Was, ja mogę tylko określić, czy Wasze relacje są poprawne, nad czym powinniście „popracować”, aby ulepszyć, bądź naprawić Wasz związek i czy ma on szansę ( szansę a nie gwarancję, bo takiej nikt uczciwy Wam nie da!) na szczęśliwą przyszłość.

 

 Wykonując taką Analizę, kieruje się kilkoma metodami( jednocześnie), staram się określić, jak wygląda wasza relacja na płaszczyźnie „energetycznej”, „duchowej” i karmicznej. Ważne jest także określenie „intencji” jakimi kierują się partnerzy, podejmując decyzję o wspólnej przyszłości.

Jeżeli są one nacechowane chęcią wykorzystania drugiej osoby, bądź manipulowania nią, to taki związek nic nie jest wart.

 

Są osoby, które wiążą się z kimś dla pieniędzy, „z wygody” bądź po prostu z lęku przed samotnością, bądź powodowane niską samooceną. Taki układ bez wprowadzenia w nim radykalnych zmian nie ma szans na szczęśliwy koniec. Staram się też „wejrzeć” w Waszą przyszłość, ale na tą ma wpływ wiele czynników i tylko najbliższa przyszłość jest bardzo wyraźna, mniej więcej do dwóch ,trzech lat.

 

Jeżeli ktoś Wam mówi, że „dokładnie widzi” jak będzie wyglądało Wasze życie za 10-20 lat, to nawet jeśli tak jest, może to jeszcze wielokrotnie ulec  zmianie.

 

Ja staram się określić jak wyglądają Wasze „szanse” w danym momencie i na najbliższą przyszłość, oraz daję wskazówki co możecie zrobić, aby wpłynąć na zmianę dotychczasowej sytuacji. Wybór dalszej drogi, zależy jednak od Was samych.

 

 

Aby sprawdzić Wasze szanse na powodzenie w dotychczasowym związku, bądź określić, czy kandydat jest dla Was odpowiednim partnerem na wspólną drogę życia muszę mieć odpowiednie i prawdziwe dane:

 

( w przeciwnym wypadku analiza może zawierać duże błędy)

 

Wasze dane personalne( imię i nazwisko)

 

Miejsce datę  urodzenia Was obojga;

 

Wasze obecne miejsce zamieszkania; (wystarczy miasto)

 

Zdjęcia Was obojga( mogą być przesłane mailem).

 

Ponieważ przychodzi do mnie coraz więcej zleceń na taką usługę, zmuszona jestem zmienić czas  jej wykonania z 3 do 5 dni , za co Was przepraszam ale każdy chce żeby jego analiza wykonana została rzetelnie i mnie również na tym zależy.

Cena nie uległa zmianie i wynosi od 125 do 150 zł Brutto

Oczywiście wystawiam na życzenie faktury .

 

Z najlepszymi życzeniami na 2012 rok.

 

Amira