Przygotowanie świecy rytualnej

Świeca rytualna dwukolorowa zwana świecą podwójnego działania lub odwrócenia lub cofania , przed użyciem musi zostać oczyszczona. W tym celu weź małą miseczkę z wodą i wrzuć do niej 3 szczypty soli morskiej, (musisz wrzucić tę sól palcami a nie wsypać – pamiętaj żeby robić to ręką wiodącą; praworęczni prawą ,leworęczni lewą). Maczasz palce w wodzie i nacierasz świecę z góry w dół ,następnie robisz gest jak byś strząsał coś palcami w powietrze.(należy przy tym powiedzieć lub pomyśleć intencję oczyszczenia świecy z wszelkich złych i niekorzystnych energii).Tę czynność powtarzasz 3 razy.

Następnie zapalasz kadzidło i okadzasz dymem świecę miejsce w którym będziesz robił rytuał, oraz podstawkę czy świecznik na którym świeca będzie stała. Okadzasz wykonując kilka okrężnych ruchów w kierunku przeciwnym do kierunku ruchu wskazówek zegara, robiąc to zawsze nieparzystą ilość razy. ( również należy przy tym powiedzieć lub pomyśleć intencję oczyszczenia świecy z wszelkich złych i niekorzystnych energii). Po tej czynności wycierasz świecę delikatnie miękką szmatką.

Teraz dopiero w zależności od intencji jaką chcesz nadać świecy piszesz  np. igłą na kolorowej części swoje imię i co chcesz wzmocnić i przyciągnąć (np. Zosia – powodzenie; Kasia –pieniądze, lub nową pracę itd.) Piszesz od krawędzi świecy do środka – nie wolno Ci przekroczyć danego koloru) Również możesz posłużyć się symbolami: zamiast pieniądze -narysuj symbol euro lub dolara, zamiast miłość – narysuj serce itd.

Na czarnej części świecy pisząc od krawędzi – do środka wspak (np. kedapu – oznacza upadek) określać co chcesz żeby odeszło, co chcesz usunąć, od kogo chcesz się uwolnić itd.

Żeby było bardziej zrozumiale: załóżmy ,że masz na imię Zosia i przed sobą leżącą świecę podwójnego działania (dwukolorową). Z lewej strony jest czerwona z prawej jest czarna. Twoją intencją jest przyciągnięcie miłości i odepchniecie niepowodzenia. Napisy na świecy będą wyglądały tak:

Lewa strona; Zosia-miłość   Prawa strona: einezdowopein - aisoZ

Ostatnią czynnością przygotowania świecy jest jej namaszczenie i poświecenie. Robisz to w taki sposób: bierzesz olej migdałowy (najlepszy) – tylko nie olejek do ciasta! , maczasz w nim palec serdeczny i smarujesz delikatnie (wystarczy jedna kropla) świecę – część kolorową od środka na zewnątrz mówiąc  (w naszym przykładzie na kolorze czerwonym) „Ja Zosia Iksińska poświęcam cię i nadaję intencję przyciągnięcia odwzajemnionej miłości do mojego serca, miłości szczerej i prawdziwej. Niech tak się stanie” (Teraz na kolorze czarnym – też od środka do krańca.) „ Ja Zosia Iksińska żądam, by odeszły ode mnie wszelkie niepowodzenia w miłości, by spłonęły w ogniu tej świecy i już nigdy do mnie nie powróciły. Niech tak się stanie”

Oczywiście jest to tylko przykład takiej inwokacji. Możesz to zrobić swoimi słowami płynącymi prosto z serca – ma to jeszcze silniejsze działanie.

Nasza świeca jest gotowa do rytuału.

Naturalnie jest to jeden tylko ze sposobów przygotowania świecy nazwijmy go "uniwersalny" ale również istnieją inne , bardzo specyficzne - wykorzystywane są do bardzo poważnych rytuałów nie raz związanych z różnymi astralnymi niebezpieczeństwami - dlatego ich nie zamieszczę.