Świece i rytuały babilońskie

 

 

Będziecie mogli tu zamówić gotowe zestawy magiczne do rytuałów , które często są pomocne w codziennym życiu.

W skład poszczególnych zestawów, poza świecą babilońską przygotowaną indywidualnie do każdego rytuału wchodzą inne niezbędne akcesoria oraz instrukcja wykonania rytuału.

 

Najważniejszym atutem jest to, że rytuał taki można wykonywać samemu i w razie potrzeby zawsze powtórzyć. I tu chciałabym podkreślić, że dotyczy to tylko niektórych rytuałów – takich, gdzie na pewno nie wyrządzicie tym nikomu krzywdy a zarazem sami będziecie bezpieczni podczas ich wykonywania.

Może to być rytuał na przyciągnięcie nowej miłości, na poprawę relacji miedzy partnerami, na lepsze zarabianie i powodzenie w interesach, powodzenie w nauce i egzaminach, na przyspieszenie propozycji małżeństwa itp.

Jeśli sprawa nie jest skomplikowana, lub nie występują dodatkowe obciążenia lub dodatkowe przeszkody, to rytuał za pomocą odpowiednio przygotowanego zestawu możecie wykonać osobiście.

Magia to nie zabawa, w niektórych przypadkach przed sprzedaniem zestawu do rytuału bezwzględnie musi to być poprzedzone sprawdzeniem Waszej sytuacji. Niestety, ale wielokrotnie zgłaszały się do mnie osoby z prośbą o klątwę lub urok miłosny, podczas sprawdzania ich sytuacji okazywało się, że to co opisywały znacznie odbiegało od rzeczywistości. Sprzedając gotowy zestaw biorę niejako odpowiedzialność za Wasze działania i w przypadkach rytuału, który wykorzystany przez osobę kierującą się ukrytymi intencjami może komuś wyrządzić krzywdę, muszę mieć pewność że zestaw trafia do osoby odpowiedzialnej. Dodatkowym zabezpieczeniem jest tutaj personifikowanie zestawu, więc w przypadku chęci użycia go w innym celu lub przez inną osobę po prostu rytuał nie zadziała. 

Nie liczcie więc na to, że znajdziecie tu rytuały do samodzielnego wykonania na przyciągnięcie konkretnego człowieka (urok),rozbicie czyjegoś związku czy rzucenie klątwy bez weryfikacji Waszych intencji. Jest to możliwe ale wyłącznie po uprzednim sprawdzeniu rzeczywistej waszej sytuacji i jej prawdziwości.

 Moje zestawy do rytuałów sprawdziły się już wielu ludziom, przynosząc  im radość i szczęście ze spełnienia życzeń. Dodatkowo w prostych przypadkach jest to alternatywa dla osób, których nie stać na skorzystanie z kompleksowej pomocy lub po prostu nie chcą czekać na wolny termin.

Istotne jest również to, że świece wykonywane do rytuałów , nie są zwykłymi świecami.

Stosuję do tego typu zestawów ”świece babilońskie” wykonywane przeze mnie osobiście z mieszaniny parafiny , odpowiednich ziół i  wosku pszczelego (żeby podnieść jej wibracje).

Wbrew pozorom ma to olbrzymie znaczenie ponieważ tylko wosk pszczeli i odpowiednie zioła mają odpowiednią siłę energetyczną, niezbędną do skutecznego  wykonania rytuału. Świeca wykonana z czystej parafiny i użyta do rytuału nie przyniesie zamierzonego efektu.

Magia babilońska ( z tego co wiem, stosowana w Europie tylko przeze mnie i Szamana Miejskiego) jest magią potężną, wywodzącą się jeszcze z tradycji Chaldejskiej, prawie zapomnianej przez współczesnych rytualistów i magów.

Posiada niesamowitą moc sprawczą, nieporównywalną zupełnie do stosowanych dzisiaj technik magicznych.

Tu muszę jeszcze raz wyraźnie podkreślić, że tylko niektóre rytuały z użyciem „świecy babilońskiej” są możliwe do wykonania przez osoby nie mające na co dzień do czynienia z magią. Poważniejsze rytuały wykonuję sama lub z pomocą Szamana.

Wiąże się to z Waszym bezpieczeństwem i ochroną osób, narażanych często na nieprzemyślane działania „domorosłych wróżek, czarowników etc”.

Wiele osób burzy się, kiedy odmawiam im pomocy, pomimo propozycji (ich zdaniem) „sowitej zapłaty” za moje działania. Nie może być tak, że ktoś sobie upatrzy jakąś osobę i uzna ,że to ten/ta jedyna, więc kupuje rytuał babiloński i działa. Zupełnie nie biorąc pod uwagę tego, że może w ten sposób krzywdzi tę osobę, rozbija jej związek i sprowadza nieszczęście na nią i na siebie.

To samo dotyczy przypadków, kiedy ktoś z nieuzasadnionych MOIM ZDANIEM przyczyn chce rzucać na kogoś klątwę. Niejednokrotnie spotykałam się z przypadkami ludzi zawistnych, chorych psychicznie lub po prostu rozkapryszonych „panienek”, które utopiły by kogoś w łyżce wody z powodu… no właśnie, w sumie nie miały powodu, to była tylko czysta zawiść lub zazdrość. W takich wypadkach proszę szukać pomocy gdzie indziej.

Na zdjęciach przykładowe świece babilońskie wykorzystywane do moich rytuałów.